Двоє Хмельницьких боксерів виграли «золото» чемпіонату України
Владислав Вєтошкін та Мгер Оганесян були найсильнішими серед боксерів віком до 22 роківДвоє Хмельницьких боксерів виграли «золото» чемпіонату України
Владислав Вєтошкін та Мгер Оганесян були найсильнішими серед боксерів віком до 22 років.
Лише троє боксерів захищали честь Хмельницької області на чемпіонаті України серед чоловіків віком до 22 років. Подоляни взяли якістю, а не кількістю, та виграли дві золоті нагороди.

У ваговій категорії до 60 кілограмів Владислав Вєтошкін почергово розібрався із полтавчанином Русланом Бадаловим (3:0) та харків\’янином Янісом Куриленком (3:0). У півфіналі хмельничанин переміг Владислава Гудзя з Києва (2:1), а у вирішальному поєдинку був сильнішим за черкащанина Сергій Мунька — 3:0.

Не було конкуренції і у Мгера Оганесяна з Хмельницького у вазі до 64 кілограмів. Подолянин достроково переміг харків\’янина Артема Назарова та чернівчанина Ігора Баська, решту суперників (Богдана Віказіна з Дніпропетровська, Хазара Алієва з Харкова та фіналіста Івана Данчу зі Львова) хмельничанин здолав з однаковим рахунком 3:0.

Ще один представник Хмельниччини Євген Жук (вагова категорія до 81 кілограма) в 1/8 фіналу чемпіонату був сильнішим за львів\’янина Владлена Харламова (2:1), але у чвертьфіналі поступився В\’ячеславу Стажинцю з Вінниці — 1:2.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього