Двоє інспекторів ДАІ на Хмельниччині таки отримали по заслузіНабрав законної сили вирок Апеляційного суду Хмельницької області стосовно уже колишніх двох інспекторів ДАІ, які одержали хабар від місцевого мешканця.Двоє інспекторів ДАІ на Хмельниччині таки отримали по заслузіНабрав законної сили вирок Апеляційного суду Хмельницької області стосовно уже колишніх двох інспекторів ДАІ, які одержали хабар від місцевого мешканця.
Встановлено, що міліціонери вимагали 3400 гривень від місцевого мешканця за непритягнення його до адміністративної відповідальності за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.
У березні минулого року співробітники СБУ затримали зловмисників на «гарячому», одразу після отримання обумовленої суми.
Вироком суду їх визнано винними у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України і призначено їм покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі з іспитовим терміном 2 роки кожному, та з позбавленням права обіймати посади в органах внутрішніх справ 2 роки .

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього