Двоє шпажистів з Хмельницького планують увійти до складу національної збірної
Вихованці другої спортивної школи Тарас Мельник та Дар’я Садова своїми здобутками завоювали прихильність тренерів української збірної.Двоє шпажистів з Хмельницького планують увійти до складу національної збірної
Вихованці другої спортивної школи Тарас Мельник та Дар’я Садова своїми здобутками завоювали прихильність тренерів української збірної.

Фехтувальники Хмельниччини продовжують підкорювати спортивні висоти. Цього разу на найвищу сходинку п’єдесталу підійнялась шпажистка Дар’я Садова. Юна спортсменка не лише здобула першість на всеукраїнських змаганнях, а й отримала шанс поборотись за місце у національній збірній.

Фехтування має три види зброї: шпага, рапіра та шабля. Остання – займає лідируючу позицію в нашій області за кількістю нагород. Відомі у всьому світі нетішеньскі фехтувальниці вже кілька років завойовують медалі міжнародної першості. У місті Хмельницькому, каже тренер Ігор Свідницький, більш популярна шпага. Саме завдяки цій зброї його підопічна Дар’я Садова нещодавно здобула першість на чемпіонаті України.

Готуються до нового сезону фехтувальники старшої вікової категорії. Вже в наступному місяці наша команда боротиметься за перемогу на всеукраїнському рівні. Втім, поїдуть туди лише ті, хто показав кращий результат на першості міста.

А сьогодні тренер вирушає разом з вихованцем дитячо-юнацької спортивної школи №2 Тарасом Мельником до столиці на чемпіонат України. Юнак є офіційним кандидатом до національної збірної і має усі шанси потрапити у її складі в наступному році на чемпіонат Світу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього