На розгляді Хмельницького міськрайонного суду перебуває кримінальне провадження за обвинуваченням Петра Королюка, директора ДП «Красилівський агрегатний завод».

Обвинувачений за статтями 198 («Придбання, отримання, зберігання чи збут майна, одержаного злочинним шляхом») та 369 («Пропозиції, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі») Кримінального кодексу України нині перебуває на волі. Він вийшов з-під арешту, внісши заставу в 5 мільйонів гривень. Йому інкримінують викрадення 30 виробів кріплень для літаків СУ-24 та в спробі дати хабар військовому прокурору.

У судовому засіданні захисник обвинуваченого заявив клопотання про зміну обраного стосовно його підзахисного запобіжного заходу та зменшення застави до 128 тисяч. Представник прокуратури просив інше – зашити 5-мільйонну заставу та відсторонення від посади директора. Суд прийняв ухвалу – запобіжний захід продовжити до 17 квітня.

Нагадаємо, це вже не вперше суд вирішує, чи дозволити Петру Королюку знову бути директор «Красилівського агрегатного заводу» та чи зменшити йому розмір застави.

Залиште коментар

Також по темі