Мега-популярний гурт “Дзідзьо” зібрав аншлаг у театрі Старицького.Мега-популярний гурт “Дзідзьо” зібрав аншлаг у театрі Старицького.

Вже вкотре гурт “Дзідзьо” приїжджає до Хмельницького. Хлопці побували вже і в Філармонії, і в театрі, і в нічних клубах міста. Та де б не були, публіка сприймає їх “на ура”. Цього разу у театрі Старицького теж не було вільного місця. Публіка від 3 до 30 стрибала, підспівувала та намагалася вхопити такого бажаного диска від лідера гурту Дзідзьо. Концерт був більше схожий на балаган, адже майже через кожну пісню на сцену вибігали діти та схвильовані дівчата, які не хотіли прогавити шанс і розцілувати свого улюбленця. На знак вдячності лідеру гурту крім квітів, навіть принесли яблука, напевне, щоб він не зголоднів під час виступу. “Дзідзьо”  в Хмельницькому: балаган чи концерт?

“У чому ж причина такої популярності?, – запитало під час інтерв\’ю одному видані. — Я думаю, це пов\’язано з цікавим географічним положенням. Бо якщо ввечері у Новояворівську (Львівська область) подивитись на небо, то на Великій Ведмедиці не буде вистачати однієї зірки, кажуть, що та зірка впала в кар\’єр у Новояворівську і хто тепер їде в той кар\’єр на рибу і чіпляє ту зірку гачком, то одразу стає звіздуном. А я там порвав три гачки, дві блєсни і дві донки, а донки мають по вісім гачків! То уявіть собі, що мене ще чекає і яка в мене перспектива”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього