З початку року за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами суб’єкти господарювання Хмельницької області спрямували до місцевого бюджету понад 22 мільйони гривень, що більше від запланованого на 3,2 мільйона гривень. Цей показник перевищує рівень надходжень аналогічного періоду минулого року майже на 2 мільйони гривень.
Загалом 65 відсотків ліцензій Головним управлінням ДФС у Хмельницькій області видано фізичним особам, відповідно 35 – юридичним. У структурі надходжень від ліцензування роздрібної торгівлі 81 відсоток припадає на заклади торгівлі у містах області.
Загалом на Хмельниччині працює 2630 суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами, відповідно ліцензовано 4046 закладів торгівлі. У тому числі 2395 торгівельних закладів здійснює реалізацію алкогольних напоїв та тютюнових виробів, 1247 – реалізовує тільки алкогольних напоїв, 404 – тютюнові вироби.
Примітно, що у ході контрольно-перевірочних заходів податківці виявили 23 факти безліцензійної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, також скасували понад 70 ліцензій продавцям, у яких зафіксовано продаж алкогольних напоїв та тютюну неповнолітнім громадянам.
Наразі пріоритетним напрямком діяльності фіскальної служби Хмельниччини є протидія обігу різного роду фальсифікованої та контрафактної продукції, яка наносить прямі збитки бюджетам громад і здоров‘ю споживачів. При цьому у зоні особливої уваги податківців перебувають торгівельні об‘єкти сільської місцевості, близько половини з яких не мають дозволів на реалізацію підакцизних товарів.

ДФС у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього