Вчора у Верховній Раді проголосували за підвищення мінімальної зарплати.
Учора, 6 грудня, Верховна Рада ухвалила законопроект, згідно із яким підвищується мінімум заробітної плати на рівні 3200 гривень та страхові виплати.  Законопроект №5130 підтримало 227 народних депутатів України. Про це повідомляє видання “Економічна правда”. Серед восьми представників від Хмельниччини “за” проголосувало семеро. Не голосував лише член депутатської групи «Партія «Відродження» Віктор Бондар. Решта — позафракційний Олександр Герега, Олександр Ксенжук від «Народного фронту», Сергій Лабазюк член депутатської групи «Воля народу» та представники президентської фракції в парламенті Роман Мацола, Сергій Мельник, Володимир Мельниченко і Андрій Шинькович проголосували “за”.

Як повідомляє “Економічна правда”, проектом акта передбачається новий порядок формування тарифної сітки оплати праці.

“Крім того, у бюджетній сфері мінімальна тарифна ставка (посадовий оклад) встановлюватиметься Кабміном, а в небюджетній сфері підприємства визначатимуть тарифні ставки самостійно у колективних договорах. При цьому мінімальна тарифна ставка не може бути нижчою за прожитковий мінімум, встановлений для працездатних осіб на 1 січня”- пише “Економічна правда”

Також, законопроект передбачає особливого порядку виплати пенсій для працюючих пенсіонерів, визначення максимального розміру пенсії в абсолютній сумі на рівні 10 740 гривень.

“Є”

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення