Шепетівською місцевою прокуратурою виявлено порушення вимог законодавства при використанні земель державної власності на території Тишевицької сільської ради.

Про це повідомив заступник керівника місцевої прокуратури Вадим Вітрук.

Встановлено, що розпорядженням Ізяславської райдержадміністрації ще у 2006 році фермерському господарству на підставі договору оренди землі передано в користування строком на 49 років майже 60 га сільгоспугідь.

Однак з’ясувалось, що визначений у договорі розмір орендної плати не відповідає вимогам Податкового кодексу України та тривалий час не змінювався. А відтак, бюджет недоотримував значну суму коштів.

Місцева прокуратура звернулась з позовними вимогами до господарського суду з метою внесення змін до договору оренди в частині встановлення розміру орендної плати на передбаченому законодавством рівні не менше 3% від нормативно-грошової оцінки.

Судом позовні вимоги прокуратури задоволені в повному обсязі, чим зобов’язано фермерське господарство внести відповідні зміни до угоди та збільшити суму орендної плати у 6 разів – з 10670,8 тисяч гривень до 64824 тисяч гривень щорічно.

https://ngp-ua.info

 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього