За результатами контрольно-перевірочної роботи, яку проводить Державна фіскальна служба Хмельницької області, протягом року в 125 суб’єктів підприємницької діяльності податківці виявили виплату заробітної плати та інших доходів з порушенням вимог податкового законодавства. За результатами проведених перевірок несумлінним підприємцям донараховано 15,9 мільйона гривень.
Основну питому вагу у даній сумі становить податок на доходи фізичних осіб – 14,5 мільйона гривень, решту – єдиний соціальний внесок, який за результатами перевірок збільшився на 1,4 мільйона гривень. Загалом до бюджету уже надійшло 3,1 мільйона гривень.
Водночас фахівцями фіскальної служби в процесі проведення заходів з легалізації праці виявлено 4794 громадян, що не були оформлені згідно вимог законодавства роботодавцями. Крім того, за результатами контрольно-перевірочних заходів залучено 2236 фізичних осіб до державної реєстрації, як суб’єктів підприємницької діяльності.
«Позиція фіскальної служби щодо детінізації трудових стосунків ґрунтується не лише на обов’язку забезпечити коштами бюджет. Хочу запевнити, що у своїй роботі працівники підрозділів податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС не зловживають перевірками. Сьогодні на Хмельниччині у легального бізнесу та  громадськості виробилась суспільна нетерпимість до різного роду податкових махінацій, в першу чергу до виплати заробітної плати у «конвертах», яка шкодить конкуренції і підприємництву.

Останні податкові новації і збільшення розміру мінімальної зарплати до 3200 гривень мають якісно вплинути на прозорість процесу отримання доходів», – запевнив керівник Головного управління у Хмельницькій області Анатолій Марценюк.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього