У Кам’янці-Подільському відбулося офіційне відкриття нового промислового об’єкту – насіннєвого заводу «КВС-Україна».

ТОВ «КВС-Україна» – це 100% дочірнє підприємство «KWS SAAT SE». У Кам’янці ж проект стартував в січні 2015 року, а будівельні роботи розпочалися в листопаді.
– Ті надсучасні технології, які ми сьогодні побачили, виробничі потужності, які можуть збільшуватися, говорять про надзвичайний потенціал підприємства. Щиро вдячний компанії за те, що в такий нелегкий час взялася за реалізацію цього проекту саме в Кам’янці-Подільському, а також усім, хто долучився до будівництва комплексу. Вірю, що наша співпраця продовжиться. Тож у добру путь, – привітав гостей заходу міський голова Михайло Сімашкевич.

Як поінформував генеральний директор ТОВ «КВС-Україна» Олександр Федоров, нові потужності дозволять розширити існуючі можливості та збільшити переваги для наявних та майбутніх партнерів у вирощуванні високоякісного насіння. Компанія інвестувала 20 мільйонів євро у будівництво потужностей виробництва. Тут на постійній основі працюватиме близько двадцяти робітників, а в сезонний період – до п’ятдесяти.

Кам’янець-Подільська міська рада

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього