Лабазюк Сергей Петрович. Почетный Президент Группы компаний Vitagro

Раніше кілька сайтів, присвячених життю Хмельниччини, посилаючись на слова народного депутата Сергія Лабазюка назвали фейком інформацію про обшук працівниками СБУ офісу його фірми.

Тим часом  інформація  про обшук отримала підтвердження. Слідчі дії, під час проведення яких співробітника СБУ побив народний депутат Сергій Лабазюк, проводяться на одному з підприємств міста Волочиськ Хмельницької області, в рамках розслідування кримінального провадження щодо зловживань під час замовлення робіт з поточного ремонту автомобільних доріг.

Проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо можливих неправомірних дій з боку посадовців Служби автомобільних доріг України у Хмельницькій області та посадовців підприємств, які здійснювали ремонт доріг області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що неправомірні дії посадовців Служби автодоріг області призвели до збитків держави в особливо великих розмірах. Встановлено, що протягом двох років чиновники, зловживаючи службовим становищем, впливали на результати проведення публічних закупівель. Внаслідок цього, замовлення на проведення поточного ремонту робіт отримували “потрібні” фірми.

Внаслідок таких дій було укладено договорів на загальну суму понад 120 млн грн. Також була сплачена сума понад 3 млн грн на проведення капітального ремонту однієї з ділянок дороги місцевого значення, при тому, що жодним кошторисом чи договором сплата такої суми коштів не передбачалася.

Представник СБУ намагаються проводити обшуки однак їм чиняться перешкоди — до приміщення фірми підтягують “тітушки”.
Зауважимо, що народний депутат Сергій Лабаюк, входить до депутатської групи “Воля народу” та є першим заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин. Був обраний у 188 виборчому окрузі, який об’єднує частину міста Хмельницького та Волочиський район.
УНН

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього