Міжнародна організація з міграції (МОМ) та ПЦ Гендерна рада розпочинає проект підтримки самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та місцевих громад в Україні. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Радник Міністерства соціальної політики України з питань ВПО по Хмельницькій області у Stabilization Support Services Олег Майданюк.

Проект включає дводенний тренінг з самозайнятості або малого підприємництва, надання консультацій для учасників проекту, написання та захист бізнес-планів або заявок, на основі чого прийматиметься рішення про надання гранту за двома напрямками:

1. «Самозайнятість» ( розмір гранту: до £625 ~ 20 тис. грн.) –
для тих, хто вже розпочав свій проект або хоче стартувати власний бізнес.
2. «Мікропідприємництво» ( розмір гранту: до £1700 ~ 54 тис. грн.) – для тих, хто має досвід підприємницької діяльності (щонайменше 6 місяців), наявне свідоцтво ФОП, ПП чи ТзОВ, власником якого є заявник.

Організатори обіцяють, надати допомогу при формуванні необхідного пакету документів потенційних учасників на місцях в центрах зайнятості.

Заплановано 4 групи з «Самозайнятості» та 1 група з «Мікропідприємництва», кожна група складатиметься із 30 осіб. До участі у проекті запрошуються внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей та Криму та місцеві мешканці віком від 18 до 60 років.

Аби долучитись до проекту, слід зателефонувати представнику громадської організації «Подільський центр «Гендерна рада» / Завітати до офісу громадської організації для короткої бесіди та заповнення анкети учасника.*
*Передбачається конкурсний відбір кандидатів на участь у програмі.
Надати копії:
довідки ВПО (для переселенців);
усіх сторінок паспорту та ідентифікаційного коду;
для групи «Мікропідприємництво» –свідоцтво про реєстрацію ФОП.
ТЕРМІН ПОДАЧІ АНКЕТ – ДО 30 ГРУДНЯ 2016
Звертатись за адресою : м.Хмельницький, вул.Грушевська, 88,
Центр підтримки малого підприємництва з 10.00 до 17.00,
тел. 067 30 32 022 – Тетяна, 098 47 87 555 – Ірина,

 

 

 

 

 

 

Залиште коментар

Також по темі

У хмельницьке село, яке другий місяць кличе переселенців, поки ніхто не переїхав. Хоч дають купу допомоги

Щоб оживити напівпорожнє село, місцеві вирішили запросити до Вовківців