У ході проведення комплексу заходів з операції «Акциз-2016» працівниками податкової міліції Головного управління ДФС у Хмельницькій області вилучено з протиправного обігу 385 літрів алкогольних напоїв орієнтовною вартістю 60 тисячі гривень.
Слідчо-оперативні заходи проводились в рамках кримінального провадження відповідно до ухвали слідчого судді на території одного з ринків міста Хмельницького. Під час обшуку було виявлено та вилучено незаконно виготовлені алкогольні напої, в картонних коробках типу «beg-in-box» ємністю 10 літрів та в ПЕТ – пляшках ємністю 5 літрів.
Що стосується кримінального розслідування, то воно здійснюється слідчим управлінням фінансових розслідувань ДФС за частиною 3 статті 204 Кримінального кодексу України  щодо осіб, які в період 2015-2016 років організували незаконне виробництво і реалізацію на території Хмельницької області підакцизних товарів під виглядом горілки із недоброякісної сировини, що становить загрозу для життя і здоров’я людей і відповідно може призвести до отруєння чи інших тяжких наслідків, які розлиті в пластикову тару без марок акцизного податку встановленого зразка.
Досудове розслідування за даним кримінальним провадженням триває.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього