На оптових ринках в Хмельницькому й Одесі закривають магазини. Власники торгових мереж кажуть через подорожчання долара та підняття мінімальної зарплати з січня їм працювати невигідно. Про це Gazeta.uaрозповів Алім Шезбаєв, бізнесмен з Хмельницька. Він торгує джинсами 15 років.

“Весь товар везу з Туреччини. Коли починав, джинси коштували 10 доларів. Тепер їх ціна від 15 до 20 доларів за штуку. Людям дорого. Приходять, просять дайте щось до 400 гривень. Приходиться віддавати по собівартості. Іноді заробляю від 20 до 50 гривень. Раніше на джинси ставив подвійну накрутку. Добре заробляв. Купив собі машину, квартиру, жінка щосезону мала нову шубу”.

Чоловік у 5 точках розпродує товар по собівартості за джинси просить від 200 до 350 гривень. Раніше їх продавав по 450-700 гривень. Бізнес перестав приносити високі доходи ще 2014 року. Але Алім чекав покращення ситуації.

-“Пробував виходити на магазини, проводити закупку тільки під замовлення, пробував створити інтернет- магазин. Але джинс, то такий товар, що без примірки не беруть. Пробував навіть ходити пропонувати по громадських місцях- лікарнях, жіночих консультаціях. Помітив, що жінки купують джинсів більше. На сезон беруть 2-3 пари. Чоловіки лише 1 пару.”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього