Крім цього, захисники Петра Королюка просили замінити суму застави з 5 мільйонів на особисті зобов’язання.
Розслідування викрадення 30 виробів БДЗ-УСК (балкові утримувачі) для бомбардувальників СУ¬24, які, за версією слідства, мали продати в Індію, триває. А тим часом один із фігурантів справи – директор ДП «Красилівський агрегатний завод» Петро Королюк, може поновитися на посаді. Щоправда, не зараз.

За контрактом, який укладений між Генеральним директором Державного концерну «Укрборонпром» та Петром Королюком, Петро Володимирович повинен керувати «Красилівським агрегатним заводом» до 28 травня 2017 року. Утім, ухвалою львівського суду, його, після оголошення підозри, відсторонили від роботи. Крім того, дозволили вийти йому на волю під заставу в 5 мільйонів гривень.

Місяць тому Хмельницький міськрайонний суд розглянув клопотання захисника обвинуваченого, в якому йшлося про те, аби розмір застави зменшити до 116 тисяч гривень. Та суд вирішив відмовити, оскільки, цитуємо: «Існують обґрунтовані ризики, що особа може ухилитись від суду, продовжити можливу злочинну діяльність та незаконно впливати на свідків, які на даний час не допитувались».

Нещодавно Хмельницький міськрайонний суд розглянув чергове клопотання. Петра Королюка могли поновити на посаді директора. Але… Суд вже не вперше прийняв рішення, яким знову відсторонив Петра Володимировича від посади директора ДП «Красилівський агрегатний завод». Цього разу до 26 грудня цього року. Відмовив суд і в задоволенні клопотання захисту відстороненого директора про заміну запобіжного заходу в вигляді застави на особисті зобов’язання.

Нагадаємо, Петра Королюка підозрюють у тому, що він 3 лютого цього року пропонував прокурору хабар  у розмірі 23 тисяч доларів США та 2 тисячі євро за не притягнення його до кримінальної відповідальності, а також повернення грошових коштів у сумі близько 70 тисяч доларів, різною валютою, вилучених під час проведення обшуку.

Військова прокуратура в лютому повідомила, що троє військових спільно з директором ДП «Красилівський агрегатний завод» та заступником начальника цеху цього державного підприємства, начебто викрали 30 виробів БД3-УСК (балочні кріплення під крило літаків СУ-24 для перенесення авіаційних бомб) зі складів військової частини з метою їх використання для виконання контракту із Республікою Індія, ціна якого складає 18 мільйонів доларів США.

Під час одного з судових засідань Петро Королюк на звинувачення про крадіжку та подальший продаж деталей для бомбардувальників заявив: «Це несумісні речі – говорити, що я взяв ці вироби, щоб потім їх продати. Таких намірів навіть близько не було».

ye.ua

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього