Влада Хмельницького заявляє про готовність направити 2-4 млн грн з коштів бюджету обласного центру на наступний рік на компенсацію кредитних ставок за програмою Приватбанку «Країна успішного бізнесу» (КУБ).

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні заявив міський голова Хмельницького Олександр Симчишин на засіданні першому регіональному бізнес-форумі «Україна – країна підприємців» у Хмельницькому. “Зараз вивчаємо досвід міста Покровське Дніпропетровської області, де місцеві депутати ухвалили програму відшкодування відсоткових ставок для приватного бізнесу. Цілком реально, що Хмельницька міська рада, внісши свої пропозиції, наступного року може затвердити аналогічну програму. Також можливий варіант виділення фінансового ресурсу під програму стимулювання створення нових робочих місць у Хмельницькому. На реалізацію цих проектів міський бюджет готовий виділити 2-4 млн грн», – зазначив мер.

 

Посадовець також заявив, що міській владі дуже важливо, аби підприємці не боялися брати кредити. «Якщо спільними зусиллями зможемо довести, що виділення коштів у вигляді кредитів під конкретні програми – це не чергова шахрайська схема, тоді все вийде і запрацює економіка», – вважає Симчишин.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення