Забудовник ділянки 3 Га лісу в Нетішині пан Миклуш зробив гарний подарунок нетішинцям на 3-ю річницю початку Майдану. Він  вже почав вирізати ліс!

Міський голова відмовчується, адже на забудовника вже двічі був накладений штраф за порушення закону. Першого разу за початок облаштування будівельного майданчику без повідомлення про початок виконання підготовчих робіт. Другий раз наклали штраф за виконання робіт з винесення інженерних мереж (а саме перенесення ЛЕП) та видалення зелених насаджень БЕЗ зареєстрованої декларації на початок робіт.

15107412_708116306020923_6804670453864895474_nНа сьогодні забудовник  вже отримав містобудівні умови та обмеження, підписані пані Керницькою ,  начальником управління містобудування та архітектури виконавчого комітету міської ради, яка є підлеглою  міському голові Супрунюку.

Є вже в забудовника  і   декларація про початок виконання будівельних робіт,  тому  прощавай ліс та кургани!!!

Отже рішення суду з приводу законності виділення землі під продаж ніхто чекати не збирається і ШВИДКО ШВИДКО забудовник починає забудову.
Але хочемо зауважити для нетішинців, що у випадку задоволення судом позову ГО «Нетішинська самооборона» договір купівлі-продажу земельної ділянки площею 3 га. по вул. Енергетиків в м. Нетішин (кадастровий номер 6810500000:02:007:0858) підлягатиме скасуванню, в результаті чого покупцю цієї земельної ділянки (переможцю земельних торгів) можливе нанесення матеріальних збитків (для прикладу таких як участь в аукціоні, розроблення проекту, облаштування будівельного майданчика, закупка будівельних матеріалів тощо), які підлягатимуть ВІДШКОДУВАННЮ З МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ, тобто за рахунок платників податків.  (відповідне звернення Самооборона направляла меру ще до аукціону) .  

ГО “Нетішинська Самооборона”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього