За неофіційною інформацією з правоохоронних джерел сьогодні в аеропорту “Бориспіль” “люди в пагонах” нібито затримали лідера та організатора цієї піраміди – Дмитра Нагуту та його “праву руку” -Романа Фелика.  Також серед затриманих є нібито не менш впливовий “хелічанин” Богдан Воронцов.

Завтра має відбутися суд, який обере міру запобіжного заходу для цих осіб.

Обдурені люди досі пишуть заяви. Для прикладу, лише під Романом Феликом нібито було 9 діамантових директорів “Хелікса”. Один діамантовий директор мав кілька демятків платинових. Один платиновий директор мав “притягнути” 50 тисяч у.о.

Як вже встановило досудове розслідування, керівники піраміди та “завербовані” ними особи дурили громадян і привласнювали їхні гроші. Своїм вкладникам обіцяли надприбутки. Для цього потрібно було інвестивути свої кошти в групу іноземних інвестиційних компаній. Саме ж товариство статусу фінансової установи не мало, відтак здійснювати інвестиційну діяльність не мало права. Усі отримані гроші керівники піраміди “дерибанили” між собою.

На даний час встановили факт незаконного привласнення 2 мільйонів 700 тисяч гривень. Розпочато кримінальне провадження за ст.4 ст.190 КК України (Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою).

Депо Хмельницький

Про все

 

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення