Власники автівок із Єврономерами припаркували під стінами ОДА. Розповідають: коли українець заїжджає додому із ЄС-номером, на транзит авто йому дають 5-10 днів в залежності від кордону. У цей самий час іноземці мають аж рік такого права.

Від влади вимагають такого ж транзиту, як і для іноземців, і навіть згодні із раніше обумовленим податком – 200 євро на рік. Запевняють, це буде суттєва копійчина до казни, а вони зможуть безперешкодно розсікати вітчизняні автошляхи.

Головна вимога до влади — узаконити ці автомобілі, щоб вони були зафіксовані за людьми, аби водії могли нормально їздити і не думати, як з дня на день їхня «ластівка» опиниться на штраф-майданчику.

Також припускають, що цією законною прогалиною влада збільшує кількість непокараних винуватців ДТП. Їх немає на дорогах, і у разі інциденту водій може легко зникнути, а з його номерами і його історія.

На питання, чому не купити автівку в нас, лише посміхаються. Тут гарне, а головне, безпечне авто, в рази дорожче і далеко не по кишені пересічному українцю.

33канал

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього