Судом підтримано позицію прокуратури Хмельниччини щодо стягнення з недобросовісного забудовника майже півмільйона гривень

Реалізовуючи представницькі повноваження, Хмельницька місцева прокуратура продовжує відстоювати інтереси територіальної громади міста, порушені недобросовісними забудовниками.

Як повідомив керівник Хмельницької місцевої прокуратури Валерій Заяц, одне з товариств з обмеженою відповідальністю у зв’язку із будівництвом торгового центру, згідно з договорами, ще до кінця червня поточного року зобов’язувалось сплатити кошти пайової участі у сумі майже півмільйона гривень.

Законодавством визначено, що замовник, який має намір щодо забудови земельної ділянки у відповідному населеному пункті, зобов’язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту.

Проте, товариство такі вимоги проігнорувало.

Тому, місцева прокуратура звернулась до господарського суду області в інтересах Хмельницької міської ради з позовними вимогами про стягнення заборгованості за договорами про пайову участь.

Наразі судом задоволено позовні вимоги прокуратури, а недобросовісного забудовника зобов’язано сплатити до бюджету обласного центру майже півмільйона гривень пайового внеску на розвиток інфраструктури Хмельницького та нарахованих штрафних санкцій.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього