Еко-мистецтво по-хмельницькому
Еко-мистецтво по-хмельницькому: як у гору сміття вдихнути нове життя?Еко-мистецтво по-хмельницькому
Еко-мистецтво по-хмельницькому: як у гору сміття вдихнути нове життя?
Мрія, що здійснилася. Вже близько року у Хмельницькому діє соціально-культурний центр «Сорока». Є тут і світські бесіди, і освітні лекції, і низка різноманітних майстер-класів. Та особливої уваги все ж таки заслуговує еко-творчість цієї майстерні.
Як повідомляє Ексклюзив, хоча і створено «Сороку» нещодавно, проте навколо себе вже об’єднала чимало майстрів. Тут є все: буккросинг, цікаві квартирники, освітні лекції та перегляд кінофільмів. Крім того, проводять у «Сороці» різноманітні майстер-класи.
До українських звичаїв та традицій «Сорока» відноситься з особливою повагою та любов’ю. Більше того, тут діє спеціальна програма відновлення напівзабутої давнини.
І чужому навчайтесь, і свого не цурайтесь. «Сорока» не просто відновлює українські традиції, тут переймають позитивний європейський досвід.
З-поміж усіх напрямів Сорокиної діяльності на особливу увагу заслуговує еко-творчість. Вживаний одяг, непотрібні речі та використані предмети побуту – все це у вмілих руках отримує нове життя.
Приємно провести час у цій майстерні може кожен: від малого до старшого. Захоплення до душі знаходять усі: як прекрасна половина людства, так і сильна. «Більше того, на гостину до «Сороки» їдуть звідусіль.
До себе на гостину «Сорока» чекає завжди. До прикладу, на зимові свята готує чимало сюрпризів. Це і смачні частування, і благодійні акції, і низка новорічних майстер-класів.
Не за горами Андріївські вечорниці. Всіх незаміжніх красунь «Сорока» запрошує на таємниче ворожіння.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього