Економічний бойкот проти Партії регіонів продовжується. Тепер і хмельницькі фірми в спискуУ перелік фірм всеукраїнської кампанії бойкоту товарів та послуг, вироблених компаніями, що належать членам Партії регіонів та їхньому оточенню, потрапили хмельницькі підприємстваУ перелік фірм всеукраїнської кампанії бойкоту товарів та послуг, вироблених компаніями, що належать членам Партії регіонів та їхньому оточенню, потрапили хмельницькі підприємства.

В групі кампанії на Facebook постійно оновлюється список власників товарів, послуг, торгівельних марок і компаній, що належать членам і депутатам Партії регіонів

Наразі у списку понад сотню товарів і послуг.

У списку також є і підприємства з Хмельниччини – Деражнянський молокозавод (у переліку зазначено, що він належить депутату Хмельницької облради від Партії регіонів Валерію Яглінському), ринок «Кооператор» (власник – депутат облради від Партії регіонів Микола Ворона), виробник вікон «Вікно Плюс» (Сергій Ведерніков, депутат облради від Партії регіонів), мережа будівельних гіпермаркетів \”Епіцентр К\” (засновник народний депутат, член фракції Партії регіонів Олександр Герега), \”Вершковий рай\” (наразі належить нардепам-регіоналам Табаловим).

Довідка «ВСІМ»: Кампанія розпочалася у грудні 2013 року під час Євромайдану у відповідь на непідписання Урядом України Угоди про асоціацію з ЄС і репресії та побиття мирних протестувальників Євромайдану. Метою кампанії є погіршення фінансового становища власників бізнесу.

За матеріалами: інтернет-видання “Всім”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього