Екс-гендиректора ХОДТРК "Поділля-Центр" суд визнав винною в корупційних діях
Хмельницький міськрайонний суд оштрафував на 1700 гривень колишнього генерального директора Хмельницької обласної державної телерадіокомпанії \”Поділля-Центр\” Олену Павлюк за порушення антикорупційного законодавства, повідомляє Народна газета Є.Екс-гендиректора ХОДТРК "Поділля-Центр" суд визнав винною в корупційних діях
Хмельницький міськрайонний суд оштрафував на 1700 гривень колишнього генерального директора Хмельницької обласної державної телерадіокомпанії \”Поділля-Центр\” Олену Павлюк за порушення антикорупційного законодавства, повідомляє Народна газета Є.
У ході розгляду справи по суті Олена Павлюк заперечила свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення — порушенні вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів (стаття 172 (7) Кодексу України про адміністративні правопорушення). Підставою для такого звинувачення стало те, що у часи гендиректорства Олени Павлюк у телерадіокомпанії працювали її матір та донька, і вони регулярно отримували премії. Обвинувачувана повинна була повідомити про конфлікт інтересів Державний комітет телебачення і радіомовлення України, проте цього не зробила.
\”На телерадіокомпанії \”Поділля-Центр\” я працювала 23 роки. Свою доньку привела у трирічному віці. На телерадіокомпанії вона працювала десять років, мама — 14 років. Я генеральним директором була всього лише чотири роки, з них лише півтора року як був застосований закон про корупцію. Раніше це називалося династією, а зараз — корупцією. На роботу я їх не приймала, їх приймав ще Микола Трачук, а неправомірне нарахування не відбувалося тільки через те, що відповідно до статуту і колективного договору вони отримували премії точнісінько так само, як і всі інші працівники. Безпосереднього підпорядкування у нашій діяльності не було\”, – пояснила Олена Павлюк.
Проте суд, незважаючи на наведені доводи, визнав її винною в адміністративному правопорушенні і з максимального штрафу у 2100 гривень присудив 1700.
Олена Павлюк не визнала вини та подаватиме апеляцію.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього