Екс-керівник Славутської РДА пішов воювати на Схід
Події, що сьогодні відбуваються на Сході нашої держави, не лишають байдужими нікого. Україські герої воюють за свою Вітчизну та її незалежність, ціною власного життя захищають рідну землюЕкс-керівник Славутської РДА пішов воювати на Схід
Події, що сьогодні відбуваються на Сході нашої держави, не лишають байдужими нікого. Україські герої воюють за свою Вітчизну та її незалежність, ціною власного життя захищають рідну землю.
Мужнє рішення визволяти у запеклих боях міста та села Донбасу, захищати рідну неньку Україну разом зі своїми побратимами прийняв і наш земляк, славутчанин Василь Остапчук, який 7-го жовтня 2014-го року розпорядженням Президента України № 1109/2014-рп, був звільнений з посади голови Славутської районної державної адміністрації.
16 листопада, Василь Остапчук, добровільно відбув для проходження служби в батальйон ПС МОП «Київщина». Через декілька днів бійці цього підрозділу замінять своїх товаришів у зоні АТО. Зараз захисники несуть службу в епіцентрі проведення АТО, виконують на передовій поставлені бойові завдання.
Сповнені патріотичним духом, вони відправляться в зону проведення антитерористичної операції за перемогою – становленням миру, благополуччя і спокою на рідній землі.
Батальйон «Київщина» одним із перших прибув у зону АТО. Бійці ще з травня місяця забезпечують охорону правопорядку, захищають територіальну цілісність України та борються із тероризмом.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього