Експеримент в Хмельницькому: ДАІ поєднали з ППС
В місті Хмельницькому проводиться експеримент по об’єднанню робітників ДАІ з робітниками патрульно-постової службиЕксперимент в Хмельницькому: ДАІ поєднали з ППС
В місті Хмельницькому проводиться експеримент по об’єднанню робітників ДАІ з робітниками патрульно-постової служби, які будуть спільно спостерігати за безпекою на дорогах та захищати громадський порядок . Заходи, які проводяться в рамках реформування МВС, розпочалися 1 листопада та продовжаться до 28 лютого 2015 року. Про це повідомив начальник департаменту ДАІ Анатолій Сіренко.
За словами Сіренька в Хмельницькому на даний момент нараховується 25 патрульних екіпажів ДАІ та 120 ППС. В рамках об’єднання заплановано, що в кожному новому патрульному екіпажі буде працювати три людини: 1 «даїшник» та 2 «ппесника». Все місто розділене на 3 зони, за якими закріплені новостворені патрулі. «В новій патрульній службі буде більша кількість транспортних засобів завдяки злиттю двох служб. Виходячи з цього, ми розраховуємо, що реагування на будь-які правопорушення будуть більш швидкими. Що ж вийде в результаті – подивимось. Ми тільки починаємо експеримент», – розповів Анатолій Сіренко.
Як пояснив керівник ДАІ, по завершенню експерименту про результати відзвітують керівництву МВС, яке оцінить ефективність нової патрульної служби та прийме рішення – чи варто ще щось в ній змінювати, чи залишати в такому вигляді та вводити по всій території нашої країни.
Проте інформаційна служба ДАІ в Хмельницькому не коментуватиме нічого до 25 листопада, посилаючись на те, що на даний момент відбувається опрацювання реформаційного проекту.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього