Експерти Народної Конституції України приїхали до Хмельницького
Народна Конституція. Українці розпочинають конституційну реформу.

Експерти Народної Конституції України приїхали до Хмельницького
Ні – старій Конституції. Головний Закон України потрібно повністю змінити, щонайменше саме так вважають у Міжнародному центрі перспективних досліджень. З концепцією нової Народної Конституції України експерти приїхали до Хмельницького, аби почути думку активних подолян – яким має бути основоположний документ України.

На папері – ідеал, на практиці – порожнє місце. Саме так характеризують експерти Конституцію України в редакції 96-го року. Наявність тексту із назвою «конституція», не означає, що суспільство живе згідно з її канонами.

У голови українців роками вкладали думку – український основоположний закон один із найкращих у світі. Насправді – це пустослівний стереотип, певні експерти.

Аби Конституція перестала бути формальністю, перетворившись у буденну реальність, ініціатори заходу пропонують концепцію «чистого аркуша» – створення закону народом для народу.

Вже зараз у Верховній Раді понад два десятки депутатів лобіюють прийняття Закону про зміну Конституції. Якщо його приймуть, тоді усі зібрані по всій країні думки її громадян, юристи оформлять мовою закону.

Як повідомляє \”Екслюзив\”, після Хмельницького обговорення пройдуть у всіх обласних центрах та прифронтових містах. Ініціатори конституційних змін певні, якщо все йтиме за планом, на нову Народну Конституцію українці зможуть чекати вже до кінця наступного року.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього