Ось так виглядає велоаптечка

Вулична аптечка для велосипедистів, встановлена однією з аптек міста, не пережила й одного сезону – про що повідомили її ініціатори. Але її обіцяють відновити. Про піврічні пригоди ящика, що має допомагати велосипедистам ініціатори проекту розповіли у соцмережах

Друзі, Хмельничани, хоч велосезон і закрився декілька тижнів назад, та розбирати велоаптечку не потрібно. Вона розробленна з врахуванням наших холодних зим і ні насос, ні викрутка не замезнуть.
Велоаптечка встановлена пів року назад і за цей час не раз ми оновлювали викрутки та насоси. Також, хтось позичив ризинові ручки для підтримки велосипедів, а одного разу, навіть, відрізав трубку від насоса на частини. Усім цим людям хочеться сказати, що насос, який обрізали, працювати вдома не зможе!!!
Поштовхом до цього листа стала ситуація, коли наш охоронець зупинив чоловіка, який розбирав велоаптечку на частини, пояснивши це тим, що він її ремонтує. Друзі,не потрібно , ми справимось, увесь технічний догляд за аптечкою ми беремо на себе. А Ви лише насолоджуйтесь корисиуванням!
Ми усе полагодимо і приведемо велоаптечку до ладу .Але ПОПЕРЕДЖАЄМО усіх поганців,що за вами слідкує камера та аптечний охоронець.
Також,люди які люблять позичати деталі з велоаптечки, можуть залишати побажання чи прохання в аптеці, можливо ми вам подаруємо викрутку чи ризинову ручку. Але не псуйте велоаптечку,якою користуються усі.

Нагадаємо велорух у Хмельницькому набирає обертів. Активісти-велосепедисти розробили схему велодоріжок, яку почали будувати за кошти міського бюджету. Читайте  У парку Чекмана почали будувати велодоріжку за 609 тисяч грн

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього