Експортний потенціал Хмельниччини
За десять місяців 2014 року бізнес-спільнота Хмельницької області вивезла за межі держави 787,6 тисячі тонн різноманітних товарів у понад шістдесят країн світу. Загалом експортні операції оцінені у суму понад 3 мільярди гривень.Експортний потенціал Хмельниччини
За десять місяців 2014 року бізнес-спільнота Хмельницької області вивезла за межі держави 787,6 тисячі тонн різноманітних товарів у понад шістдесят країн світу. Загалом експортні операції оцінені у суму понад 3 мільярди гривень.
До іноземних споживачів в основному надійшли трансформатори електричні, санітарно-технічні та текстильні вироби, лісоматеріали, зернові культури та продукти харчування.
Основними покупцями товарів нашого краю є країни Євросоюзу, до яких відправлено майже половину експортованої продукції. Також примітно, що експортні операції з країнами ЄС у січні-жовтні 2014 року в порівнянні з аналогічним періодом 2013 року збільшились на 66 тисяч тонн.
Європейці здебільшого купували санітарно-технічних вироби з фарфору, мед, ягоди та горіхи, деревину та зернові культури. Також товари Хмельниччини широко знані на ринках Азії, Африки, Канади, США, Молдови, Білорусі, Узбекистану та Росії. Якість продуктів харчування високо цінується на ринках Нігерії, Іраку, Сирії, Лівану, США.
Промислова продукція також знайшла свого споживача. Так, санітарно-технічних вироби з фарфору та продукція хмельницьких текстильників користується попитом у споживачів Казахстану, Білорусії, США та навіть у Японії. Трансформатори та газові лічильники купують у Туркменістані, Монголії, Таджикистані, Грузії та Росії.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього