Екстремал з Нетішина поцупив альпіністське спорядження з-під носа власників
У розпал робочого дня один із робітників–висотників в Нетішині виявив пропажу свого спорядження, яке залишив на кілька хвилин біля ліфту поруч з колегами.Екстремал з Нетішина поцупив альпіністське спорядження з-під носа власників
У розпал робочого дня один із робітників–висотників в Нетішині виявив пропажу свого спорядження, яке залишив на кілька хвилин біля ліфту поруч з колегами.
Коли спроби самотужки знайти обладнання успіхом не завершились, розгублені робітники подзвонили дільничному. На щастя, останній перебував неподалік, тому швидко прибув на місце і ще до прибуття слідчо-оперативної групи з‘ясував усі обставини подій.
Проаналізувавши отриману інформацію, дільничний дійшов висновку, що особа, яка могла вчинити крадіжку, навряд чи встигла покинути будинок, тому наполіг на ретельному обстеженні горища та підвалу, і не помилився… Зловмисник переховувався з 150-метровою альпіністською мотузкою на даху і опору міліціонерові не чинив.
Крадієм виявився 23-річний місцевий житель. За дивним збігом обставин хлопець має інвалідність, яку отримав внаслідок травм від падінь з висоти. Слідчим відділенням Нетішинського МВ розпочате кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 Кримінального Кодексу України («Крадіжка»). Така згубна любов до висоти може обійтися невдасі-екстремалу, відповідно до санкції згаданої статті, у три роки позбавлення волі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього