Електромонтер з Меджибожа отримав орден від Президента
На Схід його призвали одним з перших.Електромонтер з Меджибожа отримав орден від Президента
Ще кілька місяців тому його день розпочинався з вибухів та пострілів. Тепер Олександр Гладкий знову роздає наряди та проводить інструктаж. На електричній підстанції у Меджибожі чоловік працює з 2000-го року. З перших днів разом з ним трудиться майстер, Віталій Сірук.

До дисципліни Олександру не звикати. Він закінчив Хмельницьке вище артилерійське командне училище. Служив в Азербайжані, а коли перевестись на Україну не вдалося, звільнився з армії старшим лейтенантом. На Схід його призвали одним з перших. Збирались поспіхом та брали найнеобхідніше.

Олександр потрапив у 95-ту аеромобільну бригаду. Каже: в АТО вперше почав хреститися та повірив в Бога.

Пізніше, Олександр брав участь у рейді «402 км по тилу ворога». Має дві бойові нагороди: за зразкову службу від міністра оборони та орден Богдана Хмельницького з рук президента Порошенка.

Дружина чекала вдома з трьома дітьми. І себе, і їх налаштовувала лише на хороше. Олександр часто телефонував додому та розповідав, чого бракує бійцям на передовій, і щоб хоч якось допомогти їм, дружина пішла у волонтери. Збирали усе, що могли: продукти харчування, гроші.

Напередодні Дня незалежності Олександра запросили на парад. Хмельницьку область представляло троє учасників, крім нього були бійці з Шепетівки та Базалії.

Подробиці – у сюжеті 33 каналу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього