Електронна звітність з ЄСВ на Хмельниччині зросла на третинуУ грудні платники єдиного внеску на загальнообов‘язкове державне соціальне страхування подали до органів Міндохїодів електронною поштою майже 12 тисяч звітів про нараховану суми. Таким чином, показник електронізації звітності по ЄСВ наблизився до 80 відсотків.Електронна звітність з ЄСВ на Хмельниччині зросла на третинуУ грудні платники єдиного внеску на загальнообов‘язкове державне соціальне страхування подали до органів Міндохїодів електронною поштою майже 12 тисяч звітів про нараховану суми. Таким чином, показник електронізації звітності по ЄСВ наблизився до 80 відсотків.
Загалом протягом третього місяця адміністрування органами доходів та зборів платниками сплачено єдиного соціального внеску у сумі 235 мільйонів гривень.

«Наші фахівці роблять чимало для створення комфортних умов щодо подання звітності. Це досить позитивно позначається на розвитку партнерських стосунків з бізнесом. Електронний формат звітування економить платникам час та кошти, унеможливлює появу корупційних ризиків. Гармонізація діалогу з платниками податків працює на удосконалення податкової та митної системи так, як цього очікує суспільство». – зазначає начальник Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області Володимир Михалчич.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього