Електронний цифровий підпис – ефективне рішення для всіх, хто хоче використовувати новітні технології та бути успішним бізнесменомДокументи, підписані електронним цифровим підписом, можуть бути передані до місця призначення за лічені секунди. Всі учасники електронного документообігу отримують рівні можливості незалежно від їх територіального розташування.
Для багатьох платників податків вже стало звичною справою електронне звітування з використанням цифрового підпису.
Документи, підписані електронним цифровим підписом, можуть бути передані до місця призначення за лічені секунди. Всі учасники електронного документообігу отримують рівні можливості незалежно від їх територіального розташування.
Для багатьох платників податків вже стало звичною справою електронне звітування з використанням цифрового підпису.

Тепер платники податків мають можливість безкоштовно отримати ключі цифрового підпису та вільно використовувати програми для створення електронних звітів.

Адже посилені сертифікати електронних ключів можна оформити цілком безкоштовно. Вони дають можливість подавати не лише до територіальних органів Міндоходів звітність у електронному вигляді зі свого робочого місця, офісу чи дому, а й до інших контролюючих органів на території України – до органів державної статистики та Пенсійного фонду. Крім цього, такі ключі використовуються для роботи в “Електронному кабінеті платника податків”.

Так, в електронному вигляді до органів Міндоходів можна подавати, звітність із загальнодержавних та місцевих податків і зборів.

Нагадаємо, що введено в експлуатацію електронний сервіс «Електронний кабінет платника податків». Ним можуть скористатися платники податків – юридичні особи, фізичні особи – підприємці і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, що мають підключений до Інтернету комп\’ютер та електронні ключі цифрового підпису.

За інформацією прес-служби ДПІ у м. Хмельницькому

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього