«Енергетика України стала заручником політики» – голова Ради оптового ринку електроенергії України
Сьогодні на Хмельницькій АЕС фахівці із усієї України обговорили питання електроенергетичного ринку.«Енергетика України стала заручником політики» – голова Ради оптового ринку електроенергії України
Сьогодні на Хмельницькій АЕС фахівці із усієї України обговорили питання електроенергетичного ринку. В ході виїзного засідання Ради оптового ринку електроенергії України (ОРЕ) відбулася дискусія щодо стану та проблем електроенергетичного ринку. Проаналізувавши фінансові показники, фахівці зауважили, що за умови, коли не будуть внесені зміни у вирішення фінансових питань, нова модель ринку не буде працювати. На цьому, зокрема наголосив перший заступник голови Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський.
У свою чергу Голови Ради ОРЕ Костянтина Запайщиков був бвльш категоричним та наголосив: «Сьогодні енергетика стала заручником неврегульованості політичної ситуації, забезпечуючи субсидіювання промисловості України». Такі судження фахівці підтвердили цифрами: за минулий рік енергокомпанія недоотримали з енергоринку 2,4 млрд грн. На разі заборгованість ДП «Енергоринок» перед енергокомпанією з урахуванням відпущеної в попередні періоди електроенергії складає понад 11,5 мільярдів гривень, а це майже чотири місяці безоплатної роботи енергоблоків АЕС. Тому в ході засідання не оминули і питань які стосувалися подальших кроків щодо погашення заборгованості енергоринком.
У складі делегації, яка відвідала Хмельниччину – представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Енергоатома, Антимонопольного комітету, Національної комісії державного регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, керівники відповідних профільних організацій держави. Окрім цього в заході взяли участь представники Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, регіональних органів влади.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього