Енергозбереження по-європейському на Хмельниччині
Вчора відбулося засідання регіонального круглого столу «Спроможність міст керувати місцевою енергетикою – основа енергетичної незалежності»Енергозбереження по-європейському на Хмельниччині
Вчора відбулося засідання регіонального круглого столу «Спроможність міст керувати місцевою енергетикою – основа енергетичної незалежності», у якому взяли участь представники місцевого самоврядування Хмельниччини. Відкрив засідання перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Симчишин.
Він зазначив, що незалежність держави не може відбутися без комплексу чинників. «Зараз, як ніколи, нам потрібно думати як зробити нашу країну енергетично незалежною,» – сказав Олександр Сергійович.
На семінарі розглянуто 4 основні питання:
– що таке \”Угода Мерів – Схід\”;
– що повинна зробити місцева влада для впровадження системи енергоменеджменту;
– правові аспекти інвестиційних проектів та можливості їх фінансування;
– досвід успішного міста-підписанта Угоди Мерів у розробці і реалізації Плану дій щодо сталого енергетичного розвитку.
Оскільки головною проблемою в нинішній ситуації є економія енергоресурсів в найближчий опалювальний сезон, в ході зустрічі обговорювалися також практичні кроки і помилки, яких можна уникнути в процесі скорочення енергоспоживання муніципалітетами.

Угода мерів – провідна ініціатива, започаткована Європейським Союзом, котра охоплює місцеві та регіональні органи влади, які беруть на себе добровільні зобов’язання підвищувати енергоефективність та нарощувати використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях. Слідуючи цим зобов’язанням підписанти Угоди прагнуть скоротити власні викиди СО2 щонайменше на 20% до 2020 року, сприяючи, таким чином, розвитку екологічно орієнтованої економіки та підвищенню якості життя.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього