\”Новоствореним підприємством ТОВ \”Теофіпольська енергетична компанія\” у вересні планується розпочати будівництво біогазової установки по виробництву електроенергії з біогазу

Енергію з біогазу вироблятимуть на ХмельниччиніЕнергію з біогазу вироблятимуть на Хмельниччині

\”Новоствореним підприємством ТОВ \”Теофіпольська енергетична компанія\” у вересні планується розпочати будівництво біогазової установки по виробництву електроенергії з біогазу, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ОДА.

Першу чергу будівництва планується ввести в дію до кінця 2016 року, другу – до кінця 2017.

А у Старокостянтинові ТОВ \”Мегатекс Індастріал\” із залученням коштів британських інвесторів завершено будівництво першої черги заводу з виробництва гальванічних елементів (електричних акумуляторів та первинних еле­ментів) з плановою річною потужністю 2 млн. одиниць. У результаті впровадження проекту на заводі на даний час функціонує 107 робочих місць.

Крім того, звітують чиновники, Хмельниччина активно працює щодо альтернативних видів опалення.

За перше півріччя 2016 року з відновлювальних джерел енергії вироб­лено 9,13 млн. кВт/год. електроенергії, з яких 7,13 млн. кВт/год – малими гідроелектростанціями та 2 млн. кВт/год – сонячними електростанціями.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього