Етнічні мотиви хмельницької художниці Неллі Павлової
Хмельницька художниця презентувала у нашому місті нову виставкуЕтнічні мотиви хмельницької художниці Неллі Павлової
Хмельницька художниця презентувала у нашому місті нову виставку.
Яскраві живописні полотна, на більшості з яких зображено українську жінку та етнічні мотиви, презентувала відома хмельницька художниця Неллі Павлова. Невелика виставка із восьми картин відкрилася у сервісному центрі «Хмельницькобленерго».

Другу частину виставки, де крім живопису представлена і графіка, зокрема, пам’ятки архітектури міста Хмельницького та області, можна переглянути у відділі мистецтв Хмельницької обласної наукової бібліотеки ім. М. Островського.

«Ці картини були на багатьох виставках, зокрема у національному музеї історії України, музеї гетьманства. У музеї декоративного мистецтва ці роботи експонувалися між залами Марії Приймаченко і Катерини Білокур. Я цим дуже пишаюся, – розповідає пані Неллі. – У мене була перерва у живописі, коли я більше займалася графікою і батиком. Але ця виставка – знак того, що я повертаюся у живопис».
Етнічні мотиви хмельницької художниці Неллі Павлової
На наступний рік у художниці намічено дві великі виставки – навесні у Меджибізькому замку та восени у Хмельницькому обласному художньому музеї.

Із відкриттям виставки художницю привітали заслужена артистка України Фатіма Чергінзія та поетеса Марія Лисайчук.

«Коли я вперше побачила картини Неллі, у мене народився вірш «Мій маленький Париж». Тепер ми співпрацюємо, народжуються спільні книги, – розповідає Марія Лисайчук. – До речі, Неллі – також майстер слова, вона пише прекрасні вірші. Так, у альманасі «Лелеки літа», який вийшов друком у 2005 році, є її твори».

Переглянути виставку Неллі Павлової можна протягом місяця у сервісному центрі «Хмельницькобленерго» за адресою: вулиця Свободи, 57/2.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього