Евген Літвінкович завітає до Хмельницького з сольним концертом.
Суперфіналіст проекту «Х-фактор» білорус Євген Літвінкович в рамках всеукраїнського туру 18 листопада дасть сольний концерт у Хмельницькому.Суперфіналіст проекту «Х-фактор» білорус Євген Літвінкович в рамках всеукраїнського туру 18 листопада дасть сольний концерт у Хмельницькому.

Виступатиме артист у філармонії. Початок о 19:00. Квитки – 100-400 гривень.
– Перед початком туру ми записали нові пісні, підготували масштабне шоу. Глядач побачить на сцені графічні екрани, живий бенд, багато світла і звуку. На час туру запланований вихід мого повноцінного дебютного альбому, – каже Євген Літвінкович.
В якості «аперитиву» до туру глядачі вже встигли побачити новий кліп співака «К тебе».
Білорус Євген Літвінкович вперше вирішив спробувати свої сили в Україні, коли у Мінську проходив кастинг телепроекту «Україна має талант».
– Я взяв участь у кастингу і відтоді все пішло якось само по собі. Дякувати Богу, доля склалася прекрасно. Проте спочатку у мене був більше спортивний інтерес – пройду чи ні. Якщо так, то наскільки далеко зможу зайти, – каже співак.
Саме на тому кастингу, коли молодий артист почув овації залу, він зрозумів, що знайшов себе. Раніше брав участь у вокальних конкурсах, проте зосереджував увагу на бізнесі – Євген є власником кафе у білоруському місті Жодіно. Але тут визначився.
Євген фанатіє від Майкла Джексона і Мадонни.
– Це той професійний рівень роботи на сцені та у студії, до якого потрібно прагнути кожному артисту. На жаль, заспівати з великим Майклом вже не вийде, а у Мадонни поки що занадто щільний концертний графік, – жартує співак. – Якщо серйозно, я з великою повагою ставлюся до творчості Єви Польної, Лоліти Мілявської, Леоніда Агутіна, Валерія Меладзе, Філіппа Кіркорова. Я був би безмежно щасливим, якби з кимось з них вдалося виступити дуетом.
Артист мріє виступити на «Євробаченні».
– Це змагання, у якому головна мета – перемога. Тому все інше для мене має набагато менше значення, – говорить співак.
Секретом свого успіху Євген Літвінкович називає те, що він вкладає своє життя у пісню.
– Якби я цього не робив, то не досягнув би успіху. І, мабуть, саме через те, що я вкладаю життя у пісню, мене люблять. Бо таких співаків – зростом 1метр 57 сантиметрів і з таким голосом повно, – каже співак.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього