У Хмельницькому за підтримки обласної державної адміністрації, у співпраці з міською владою та громадою відкрито нову автостанцію “Європа”, яка знаходиться на території поруч з однойменним торгівельним комплексом.

Про це УНН повідомили у прес-службі ОДА.

"Европа" у Хмельницькому У Хмельницькому за підтримки обласної державної адміністрації, у співпраці з міською владою та громадою відкрито нову автостанцію “Європа”, яка знаходиться на території поруч з однойменним торгівельним комплексом.

Про це УНН повідомили у прес-службі ОДА.

Новий об’єкт інфраструктури збудований в процесі реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, спрямованих на модернізацію та розширення мережі інфраструктурних об’єктів. Будівництво автостанції розпочалося більше трьох років тому. Тривалий процес дав бажаний результат – на болотисто-торф’яній місцевості замість чагарників з’явився сучасний пункт транспортного сполучення.

Показовим є той факт, що даний пункт обслуговуватиме рейси і приміського, і міжміського сполучення.

Існує також заклад швидкого харчування, де водії можуть поповнити запас сил та зняти дорожню втому від перебування за кермом. Будівля наповнена інженерними мережами згідно всіх сучасних вимог – опалення, вентиляція, кондиціювання повітря – що створює максимально зручні умови.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього