Фахівці Хмельницької АЕС обговорили питання добудови 3-го та 4-го енергоблоків
Перспективи добудови 3 та 4 енергоблоків Хмельницької АЕС – саме такою була тематика суспільно-політичного ток-шоу на телеканалі Хмельницької регіональної дирекції «Поділля-Центр», філії національної телекомпанії України, в якому взяли участь провідні фахівці Хмельницької АЕС.Фахівці Хмельницької АЕС обговорили питання добудови 3-го та 4-го енергоблоків
Перспективи добудови 3 та 4 енергоблоків Хмельницької АЕС – саме такою була тематика суспільно-політичного ток-шоу на телеканалі Хмельницької регіональної дирекції «Поділля-Центр», філії національної телекомпанії України, в якому взяли участь провідні фахівці Хмельницької АЕС. Заступники генерального директора ХАЕС з капітального будівництва – Олег Рахлінський, кадрів і соціальних питань – Віктор Демидюк, заступник головного інженера з нових блоків Олександр Корлиханов, керівники підрозділів станції Тетяна Лиситчук, Олександр Левицький, Віталій Литус були учасниками дискусії щодо перспектив будівництва нових енергетичних потужностей.
У дебатах також взяли участь депутати, представники регіональної та обласної влади Хмельниччини, рівненського «Екоклубу», прихильники і противники атомної енергетики різних громадських організацій, наукових установ, повідомляють на сайті облдержадміністрації.
На початку ток-шоу, заступник генерального директора ХАЕС з капітального будівництва Олег Рахлінський зазначив, що нині блоки не будуються, угода про співпрацю з російськими партнерами денонсована. Олег Рахлінський зауважив, що компанія шукає шляхи виходу з ситуації, ведуться перемовини з чеською фірмою «ŠKODA», фірмою Westinghouse, польськими та китайськими зацікавленими особами і урядовими організаціями.
Міський голова Нетішина Олександр Супрунюк, в свою чергу, навів цифри, що характеризують роль ХАЕС у економіці міста. Зазначивши, що дві третини бюджету міста-супутника складають відрахування Хмельницької АЕС. Перспективи міста енергетиків та прилеглих територій покращуватимуться разом із будівництвом нових енергоблоків, адже будівництво – це не тільки робочі місця будівельникам, а й потужний розвиток соціальної сфери.
Попри дискусію, майже всі учасники ток-шоу розуміють, що новим енергоблокам бути, головне, щоб вони відповідали світовим стандартам безпеки і, найголовніше, щоб прилеглі до ХАЕС територіальні громади отримали цільові кошти на розвиток соціальної інфраструктури. Саме на цьому акцентував увагу присутніх Голова асоціації міст-супутників АЕС, Славутський міський голова Василь Сидор.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього