Фахівці Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості провели профінформаційні уроки  для місцевих випускників Фахівці Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості з 16 по 22 січня 2014 року провели для випускників СЗОШ №1, НВК №9, НВК №17 та спеціалізованої школи-інтернату «Славутинка» профінформаційні уроки на теми: «Я та моя майбутня професія», «Правильні кроки у виборі професії» та «Шукаємо професію разом». Мета заходів – формування відповідального ставлення випускників до власного професійного вибору, сприяння професійному самовизначенню та популяризація актуальних на ринку праці професій.Фахівці Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості з 16 по 22 січня 2014 року провели для випускників СЗОШ №1, НВК №9, НВК №17 та спеціалізованої школи-інтернату «Славутинка» профінформаційні уроки на теми: «Я та моя майбутня професія», «Правильні кроки у виборі професії» та «Шукаємо професію разом». Мета заходів – формування відповідального ставлення випускників до власного професійного вибору, сприяння професійному самовизначенню та популяризація актуальних на ринку праці професій.

Під час уроків головний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних МЦЗ Н.Гавучак ознайомила учнів із послугами, які надає державна служба зайнятості молоді, та актуальними професіями на ринку праці. Зазначила, що вибір професії – це одне з найважливіших життєвих рішень. Н.Гавучак ознайомила школярів із класифікацією професій, формулою вибору професії, а також помилками при виборі професії.

Спілкуючись із учнями Н.Гавучак відмітила, що інформацію про зміст та шляхи одержання професії, умови професійного навчання, стан і перспективи ринку праці, послуги державної служби зайнятості, основи трудового законодавства та законодавства про зайнятість населення вони можуть знайти на сайті Державної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua), інтернет-порталі ДСЗ «Труд» (www.trud.gov.ua), а також скориставшись програмно-апаратним комплексом «Профорієнтаційний термінал».

Під час профорієнтаційних уроків учні переглянули відеоролики із циклу «Світ професій» та отримали буклети з описами професій та інформаційно-рекламні матеріали служби зайнятості «Нові професії на ринку праці» та «Порадник служби зайнятості – старшокласнику».

За матеріалами: Хмельницького обласного центру зайнятості

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього