Фахівці розповіли, як правильно заряджати ноутбук і мобільний телефонФахівці дали кілька простих порад стосовно того, як правильно заряджати свій ноутбук чи телефон, аби вони працювали довше. Отож:Фахівці розповіли, як правильно заряджати ноутбук і мобільний телефонФахівці дали кілька простих порад стосовно того, як правильно заряджати свій ноутбук чи телефон, аби вони працювали довше. Отож:
1)Заряджати акумулятор треба регулярно. Не варто прагнути розрядити акумулятор повністю . Сигналом про те , що його пора підключити до мережі , служить проходження позначки 50 % – на сучасних гаджетах досить легко контролювати рівень заряду у відсотках.
2)Не можна « перезаряджати » акумулятор – тобто , залишати зарядний пристрій включеним після того , як процес завершився. Не обов\’язково так само чекати його завершення , якщо на покажчику рівня заряду відображається 80 % – цього вже достатньо. Профілактичну зарядку до 100 % рекомендується проводити раз на місяць. Вона потрібна для того , щоб ноутбук або смартфон могли правильно визначати реальний рівень заряду і не збиватися з заводського калібрування .
3)У процесі використання гаджета не можна допускати тривалого перегріву або переохолодження акумулятора. Висока температура впливає на загальний термін служби батареї , а от морози змусять його розряджатися набагато інтенсивніше.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього