Федеральна траса "Лєна" в Росії: кошти на реконструкцію пішли на "Кримнаш"
Федеральну трасу \”Лєна\” – автомобільну дорогу федерального значення Невір – Якутськ, протяжністю 1163 км – місцеві водії називають \”дорогою в пекло\”.Федеральна траса "Лєна" в Росії: кошти на реконструкцію пішли на "Кримнаш"
Федеральну трасу \”Лєна\” – автомобільну дорогу федерального значення Невір – Якутськ, протяжністю 1163 км – місцеві водії називають \”дорогою в пекло\”.
Ще у 2006 році дорогу визнали однією з найнебезпечніших доріг світу. Коментар з форуму: \”Їжджу по цій трасі щотижня. І бачу, як я сам мучуся. Люди мучаться, взимку замерзають на смерть. Перевали через гори, сопки … На виїзді з Тинди в сторону Нерюнгрі десятки, сотні вінків .. .. траса в жахливому стані !!! \”
Крім бруду, велика незручність тут – відсутність моста через річку Лєна. Влітку діє вантажопасажирський паром, взимку (грудень – квітень) – переправа по льоду річки, в період льодоходу та льодоставу сполучення можливе тільки по повітрю і судами на повітряній подушці.

Федеральна траса "Лєна" в Росії: кошти на реконструкцію пішли на "Кримнаш"

У вересні 2010 року було прийнято рішення виділити значні кошти на реконструкцію федеральних доріг \”Уссурі\”, \”Колима\”, \”Лєна\”. І з 2012 року по цільовій програмі \”Розвиток транспортної системи\” дорогу почали потроху приводити в божеський вид …
Але на біду грянув Кримнаш, і 44 млрд руб, які в 2016-2020 рр. мали піти на реконструкцію і будівництво автодороги, а також моста через Лєну, вирішили перенаправити на інфраструктуру Криму і, зокрема, будівництва моста через Керченську протоку. Всього на розвиток Криму планується витратити близько трильйона руб, а Сибір може трохи почекати.
Федеральна траса "Лєна" в Росії: кошти на реконструкцію пішли на "Кримнаш"Федеральна траса "Лєна" в Росії: кошти на реконструкцію пішли на "Кримнаш"

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього