На кубку України з фехтування, який нещодавно завершився в Києві, вихованці Нетішинської спортивної школи в черговий раз підтвердили свої провідні позиції серед вітчизняних шаблістів
Фехтувальники Нетішина кращі в УкраїніФехтувальники Нетішина кращі в Україні
На кубку України з фехтування, який нещодавно завершився в Києві, вихованці Нетішинської спортивної школи в черговий раз підтвердили свої провідні позиції серед вітчизняних шаблістів.
Так, за перемогу в індивідуальному заліку серед жінок змагалися нетішинки Галина Пундик та Аліна Комащук. З рахунком 15:9 перемогла олімпійська чемпіонка Пекіну в командних змаганнях з шаблі Галина Пундик.
Серед чоловіків в індивідуальному заліку вихованці дитячої спортивної школи Хмельницької АЕС вибороли друге та третє місця.
Закономірно, що і в командних турнірах перемоги отримали як жіночий так і чоловічий колективи Хмельницької області, основу якого складають спортсмени міста-супутника Хмельницької АЕС.
У дівчат Галина Пундик, Аліна Комащук та Ольга Жовнір з рахунком 45:41 виграли у першого складу збірної Києва.
Ще більш переконливою, з рахунком 45:35, була перевага Олега Штурбабіна, Дмитра Бойка, Дмитра Пундика та Олександра Торчука над столичними шаблістами.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,