Фермер з Хмельниччини платитиме на півмільйона гривень більше за користування землею
Як повідомив прокурор району Іван Комар, під час судового розгляду позову орендар повністю погодився з вимогами прокуратури, розробив нормативно-грошову оцінку земельних ділянок та привів у відповідність до закону договори оренди.Фермер з Хмельниччини платитиме на півмільйона гривень більше за користування землею
Заявлений до суду позов прокуратури Полонського району ґрунтувався на тому, що фермерське господарство на підставі договорів, укладених з районною державною адміністрацією, орендувало 340 га земельних ділянок сільгосппризначення без проведення їх нормативно-грошової оцінки.
Це не лише суперечило вимогам законодавства, а й призвело до того, що орендна плата за землю була істотно занижена та становила близько 18 тисяч гривень у рік, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.
Як повідомив прокурор району Іван Комар, під час судового розгляду позову орендар повністю погодився з вимогами прокуратури, розробив нормативно-грошову оцінку земельних ділянок та привів у відповідність до закону договори оренди.
Відтак, фермер сплачуватиме в рік до бюджету за використання зазначених земель у десятки разів більше – понад 520 тисяч гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього