Фестиваль "Повір у себе" відбувся у Нетішині
Ювілейний, десятий за ліком, міський фестиваль творчості осіб з обмеженими можливостями \”Повір у себе\” 2 грудня традиційно прийняла у своїх стінах Нетішинська міська школа мистецтв.Фестиваль "Повір у себе" відбувся у Нетішині
Ювілейний, десятий за ліком, міський фестиваль творчості осіб з обмеженими можливостями \”Повір у себе\” 2 грудня традиційно прийняла у своїх стінах Нетішинська міська школа мистецтв.
Зворушливими творчими номерами діти з обмеженими можливостями продемонстрували свій Богом даний талант, силу волі, жагу до життя та всього прекрасного.
На фестивалі, з нагоди Міжнародного дня інвалідів (3 грудня), Почесні грамоти виконавчого комітету міської ради були вручені Володимиру Янковському(за активну діяльність в громадській організації УТОС), подружжю танцюристів Івану та Надії Сіваків (за сумлінну творчу працю, активну життєву позицію, багаторічні перемоги на міжнародних змаганнях зі спортивних танців на візках) та Людмилі Деркач (за багаторічну сумлінну працю з організації міських фестивалів \”Повір у себе\”, активну життєву позицію).
У рамках проведення Міжнародного дня інвалідів присутні могли ознайомитися із виставкою виробів художньо-прикладного мистецтва. Найкращі автори робіт також були відзначені.

Фестиваль "Повір у себе" відбувся у Нетішині

Кількома днями раніше пройшов аукціон з продажу виробів художньо-прикладного мистецтва, авторами яких є люди з обмеженими можливостями. За допомогою активних та небайдужих представників депутатського корпусу, бізнесменів міста вдалося виручити майже вісім тис. гривень. Серед 17 розіграних лотів, 8 придбав Олександр Ситник, передавши їх до міського краєзнавчого музею.
Нагадаємо, з місцевого бюджету були виділені 11 тис. 100 гривень з метою надання одноразової грошової допомоги інвалідам І групи з дитинства та дітям-інвалідам з важкими клініко-функціональними діагнозами. Кошти отримали 74 особи.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього