Fitch підвищив рейтинг сек’юритизованих облігацій ПриватБанку
Міжнародне рейтингове агентство Fitch підвищило з рівня «CСС» до «BВ-» рейтинг облігацій класу «B» емітента Ukraine Mortgage Loan Finance No. 1 plc., що випущено в рамках угод ПриватБанку з сек’юритизації іпотечних кредитів. Прогноз рейтингу – «стабільний».Fitch підвищив рейтинг сек’юритизованих облігацій ПриватБанку
Міжнародне рейтингове агентство Fitch підвищило з рівня «CСС» до «BВ-» рейтинг облігацій класу «B» емітента Ukraine Mortgage Loan Finance No. 1 plc., що випущено в рамках угод ПриватБанку з сек’юритизації іпотечних кредитів. Прогноз рейтингу – «стабільний».
Як зазначається в повідомленні Fitch, рейтинг за облігаціями ПриватБанку встановлено на чотири сходинки вище від суверенного рейтингу України, що пов’язано з формуванням банком резервного фонду, що перевищує зобов’язання за облігаціями, що залишилися.
Ukraine Mortgage Loan Finance No. 1 Plc – спеціальна юридична особа, яку створено в рамках угоди, що являє собою сек’юритизацію доларових іпотечних кредитів, при цьому продавцем іпотечного портфеля виступає ПриватБанк.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього