Останнім часом містом стали поширюватися чутки, що двох очільників медичних закладів Хмельниччини – Аркадія Флаксемберга, головного лікаря Хмельницької обласної лікарні та Івана Нагорного, директора Хмельницького базового медичного коледжу, можуть запросити працювати до Міністерства охорони здоров’я
Флаксемберг та Нагорний можуть перейти працювати у Міністерство охорони здоров’я

Останнім часом містом стали поширюватися чутки, що двох очільників медичних закладів Хмельниччини – Аркадія Флаксемберга, головного лікаря Хмельницької обласної лікарні та Івана Нагорного, директора Хмельницького базового медичного коледжу, можуть запросити працювати до Міністерства охорони здоров’я. Мовляв, у столиці досить високо оцінюють вклад обох посадовців у розвиток медичної галузі області, тому й вважають, що вони могли б досить багато зробити й для реформування медицини усієї країни.

Нагадаємо, Аркадій Флаксемберг починав свою кар’єру на Кам’янеччині, був головним лікарем тамтешньої райлікарні. У 2004 році губернатор Віктор Коцемир запросив Флаксемберга очолити управління охорони здоров’я Хмельницької ОДА. Після Помаранчевої революції Флаксемберга попросили з високої посади, але знайшли для нього місце в обласній лікарні, де запропонували посаду заступника головного лікаря з хірургічної роботи. З подальшим підвищенням, адже тодішній керівник обласної лікарні уже збирався на пенсію. У 2006 році новообрана обласна рада підтримала кандидатуру Аркадія Флаксемберга на посаду головного лікаря обласної лікарні, де він працює і досі. Щоправда, кажуть, вдруге Аркадія Семеновича хотіли попросити з посади після Євромайдану. Але чомусь так сталося, що нові очільники обласної ради вирішили залишити «старого кадра», до речі, депутата обласної ради від Партії регіонів, при посаді.

Флаксемберг та Нагорний можуть перейти працювати у Міністерство охорони здоров’я

61-річний Аркадій Флаксемберг має гарні зв’язки у столиці. Він дружить з багатьма депутатами, зокрема, й з своїм земляком Володимиром Мельниченком. Його земляком, учнем і приємником є і нинішній начальник Департаменту охорони здоров’ я Яків Цуглевич. Так що, завдяки обом землякам, а ще старим зв’язкам не лише з регіоналами, але й з «єдиноцентристами» Балоги, заслужений лікар України та організатор охорони здоров’я вищої категорії Аркадій Флаксемберг на закаті літ може й направду стати «великим цабе» в медичному міністерстві.

Флаксемберг та Нагорний можуть перейти працювати у Міністерство охорони здоров’я

Ще один претендент на посаду в Міністерстві охорони здоров’я України – 49-річний Іван Нагорний, директор Хмельницького базового медичного коледжу. Він теж був ярим регіоналом. Депутат Хмельницької обласної ради, до якої потрапив за підтримки Партії регіонів, член депутатської групи імені Василя Ядухи «Будуємо Хмельниччину разом». У 2009 році, з нагоди Дня Соборності України, Віктор Ющенко «зробив» Івана Нагорного, тоді уже директора медичного коледжу, заслуженим лікарем України. Подання для отримання високого звання подавав тодішній губернатор Іван Гавчук.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього