Фінінспектори Хмельниччини виявили 1,6 млн грн фінансових порушень під час ревізії бюджетів на території Новоушицького району Фахівці Держфінінспекції в Хмельницькій області виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму 1,6 млн. грн під час ревізії бюджетів на території Новоушицького району, протягом якої контролем охоплено 7 бюджетних установ.
Фахівці Держфінінспекції в Хмельницькій області виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму 1,6 млн. грн під час ревізії бюджетів на території Новоушицького району, протягом якої контролем охоплено 7 бюджетних установ.

Левова частка порушень – 670 тис. грн – недоотримання місцевими бюджетами плати за оренду землі та реалізацію комунального майна, тимчасове розміщення реклами, недостатня робота із залучення коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів тощо. Фінінспектори виявили нецільове використання бюджетних коштів у сумі майже 214 тис. грн на оплату робіт на об’єктах, фінансування яких не передбачалось відповідними програмами. Крім того, виявлено незаконні витрати в сумі 356 тис. грн, а саме покриття витрат сторонніх осіб, оплата ремонтно-будівельних робіт за завищеною вартістю, фінансування установ з 2-х бюджетів, зайве нарахування та виплата заробітної плати, премій тощо. За результатами ревізії складено 64 протоколи про адміністративні правопорушення, застосовано фінансові санкції у 62 випадках, поінформовано правоохоронні органи.

За матеріалами: http://odtrk.km.ua

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього