Формування патрульної служби на Хмельниччині обійшлося Авакову в 240 тисяч гривень
Міністерство внутрішніх справ виділило хмельницькій міліції 240 тисяч гривень на експеримент з патрульною службою. Ці гроші пішли на закупівлю спецобладнання та оснащення новоствореного підрозділу. Гроші були виділені зі спецфонду МВС та передані міліції Хмельницької області у рамках експерименту з об’єднання патрульної міліції та Державтоінспекції.Формування патрульної служби на Хмельниччині обійшлося Авакову в 240 тисяч гривень
Міністерство внутрішніх справ виділило хмельницькій міліції 240 тисяч гривень на експеримент з патрульною службою. Ці гроші пішли на закупівлю спецобладнання та оснащення новоствореного підрозділу. Гроші були виділені зі спецфонду МВС та передані міліції Хмельницької області у рамках експерименту з об’єднання патрульної міліції та Державтоінспекції.
На ці гроші, як відзначає міністр МВД Арсен Аваков, уже закуплено 12 автомобільних реєстратори, 7 автомобільних трекери, 6 камер фото-відеофіксації ДТП, близько 100 одиниць спец обладнання, яке використовується під час оформлення ДТП (конуси, комплекти дорожніх знаків тощо), 12 переносних автомобільних радіостанцій та 6 автомобільних, 53 комплекти одягу за сезоном, 53 жилети із світловідображуючими елементами та 5 тон палива. Також найближчим часом планується доукомплектувати патрульні автомобілі медичними аптечками, камерами фото-відеофіксації та переносними GPS-трекерами, а також приборами для визначення стану алкогольного сп’яніння водіїв.
Нагадаємо, що з 2015 року у Хмельницькій області стартував експеримент із заміни постів ДАІ патрульною службою.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього