Фотовиставка «Жінка. Чоловік» відкрилася у Хмельницькому обласному художньому музеї
Автор світлин – Інна Шинкаренко, хмельничанка, що живе і працює у Львові. Математик за освітою, митець за покликанням.Фотовиставка «Жінка. Чоловік» відкрилася у Хмельницькому обласному художньому музеї
Автор світлин – Інна Шинкаренко, хмельничанка, що живе і працює у Львові. Математик за освітою, митець за покликанням.

Своїми моделями вона обрала жінок різних професій, що відбулися як особистості.

Їм запропонували показатись у двох образах: жіночому та чоловічому.

Серед моделей – представниці різних професій: архітектори, дизайнери, викладачі, співачки.

Львів’янки, киянки і, навіть, три хмельничанки: держслужбовець Лариса Черевченко, журналіст Тетяна Колісніченко, а також мистецтвознавець Лариса Чернова, котра зізналася: перевтілившись у чоловічий образ, відчула свободу, але водночас і величезну відповідальність.

Для чистоти експерименту Інна Шинкаренко сфотографувала і себе. «У чоловіках мені імпонує рішучість. Це те, чому варто у них повчитися. Але водночас мені подобається бути саме жінкою», – зізналася автор світлин.

Наразі Інна Шинкаренко працює над схожим проектом, де моделями стали чоловіки. І ось її враження: «Це зовсім інші відчуття. Якщо жінки тільки натякають посмішкою, нахилом голови, то у чоловіків це емоція у чистому вигляді.».

Виставку «Жінка. Чоловік» вже встигли презентували у Харкові і Львові. У Хмельницькому ж подивитися на світлини жінок у чоловічих образах можна буде в обласному художньому музеї до 13 березня.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього